Бадья для бетону і її різновиди

Бетонні розчини - це один з найбільш універсальних засобів для облаштування фундаментів, перекриттів і інших будівельних робіт. Їх можна виготовляти як на самому місці споруди, так і замовляти у виробника.

Якщо ви хочете замовити бетон у виробника, то вам потрібно подбати і про перевезення його на будмайданчик, і про форму, куди його можна залити. Для робіт, які проводяться на великій висоті, вам знадобляться бадді для подачі бетону. З їх допомогою можна легко спростити деякі етапи в будівництві, більш раціонально використовувати робочі руки і економити час, в тому числі, і на простої транспорту.

У наш час на ринку представлено два різновиди цебер для бетону:

1. Туфелька

Це обладнання поворотного типу, яке виробники позначають абревіатурою «БП». Воно має конструкцію, яка може мати ємність від 1 до 4 м3. Такі габарити є одними з найпоширеніших на будівельному ринку. Бадья має один отвір, через який надходить бетон і має форму прямокутника. Корпус зроблений у вигляді піраміди, в районі її «вершини» розташовується отвір для вивантаження розчину бетону, який прикривається затвором, що складається з 2-х секторів.

Така бадья має деякі особливості, серед яких:
- завантаження бетонного розчину ведеться при горизонтальному положенні;
- переміщення бадді до ділянки вивантаження - вертикальне.

2. Чарка

На відміну від бадді «туфельки», ця виконана у вигляді неповоротної конструкції і позначається за допомогою «БН». Також іноді її називають - «дзвіночок». Вона більш універсальна ніж «туфелька» і має місткість від 0,5 до 3 м3. Як і перша, ця теж має свої особливості - у неї тільки одне робоче або траспортне положення - вертикальне.

Якщо ви або ваша компанія займається будівництвом будинку на невелику кількість поверхів, то вигідніше буде не купувати це обладнання, а мати можливість скористатися послугами оренди. Багато спеціалізованих організацій пропонують таку послугу індивідуальним забудовникам.

Оренда бадді для бетону за вигідними цінами - це варіант, який вам пропонує компанія "Будмаш". Замовити послугу або дізнатися більш детальну інформацтю можна за вказаними контактними номерами на сайті.