Оренда бетононасоса: вибираємо обладнання для будівельного майданчика

Оренда бетононасоса – критерії вибору будтехніки

Якщо потреба в бетононасосі виникає лише періодично, немає сенсу купувати цей недешевий агрегат і витрачати час на пошук досвідченого оператора, найманого на короткий термін. Вигідніше орендувати, причому не тільки сам механізм, але і послуги оператора – він краще за інших знає індивідуальні особливості бетононасоса. Врахуйте, що всі експлуатаційні витрати під час терміну оренди доведеться нести вам як орендарю – уважно вивчіть перелік додаткових витрат і вимог, що пред’являються орендодавцем.

На що слід зважати, вибираючи потрібний бетононасос? Важливі такі критерії:

— дистанція, на яку буде транспортуватися суміш бетону. Визначення дистанції транспортування важливо не тільки для автобетононасосу з обмеженою довжиною стріли, але й для стаціонарних бетононасосів: з огляду на неї визначається потужність самого агрегату, адже при її недостатності доставка суміші на великі дистанції буде неможливою фізично. Крім того, для стаціонарних бетононасосів знадобиться бетоновод певної довжини, на яку слід вказати орендодавцям.

— загальний обсяг бетонних робіт. Тут важливо підійти з позиції вигоди: чим більша потужність бетононасоса, тим вища його орендна плата.

— пріоритетний тип двигуна (електродвигун або дизель). Тип двигуна – це експлуатаційні витрати, які, зрозуміло, понесе орендар, і йому вигідно визначити найкраще джерело енергії, якщо є такий вибір. 

— тип приводу (механічний або гідравлічний). Потужність бетононасосів з гідравлічним приводом вища, ніж у механічних. Тому орендувати насос з гідравлічним приводом вигідніше – він більш продуктивний.

— важливо, щоб орендоване обладнання було новим. На будові немає часу та зайвих коштів ще й на ремонти старого бетононасоса, що постійно ламається.

Стаціонарний бетононасос чи автобетононасос?

Якщо Вам знадобиться бетононасос лише на кілька годин і дозволяє віддаленість робіт і планування будівельного майданчика, вигідніше орендувати автобетононасос – його не доведеться переміщати спецтранспортом, до нього не потрібно орендувати бетоновод, його не потрібно збирати/розбирати (на це піде від 4 до 8 годин).

Але якщо передбачається великий обсяг робіт з використанням бетонорозподільних стріл, то кращим варіантом буде стаціонарний бетононасос високої потужності, здатний подати суміш на кілька ділянок робіт одночасно. Перед ухваленням остаточного рішення зважте всі «за» і «проти» – не поспішайте! 

Компанія "Будмаш", український лідер у виробництві та обслуговуванні будівельного обладнання, надасть Вам повний перелік бетононасосів та комплектуючих та допоможе підібрати обладнання, яке максимально підходить для Вашого будівельного майданчика, з незначними енергозатратами. Ви також отримаєте кваліфіковане техобслуговування та ремонт орендованого або придбаного обладнання (Ви маєте можливість придбати орендоване обладнання в майбутньому). Вибирайте якісну будову з нами!

За детальною інформацією звертайтеся до менеджера-консультанта за телефоном, вказаним на сайті компанії.