Бункер для подачі бетону: призначення, види та особливості вибору

Бадья будівельна являє собою ємність, яку використовують для подачі різних будівельних матеріалів на висоту або у важкодоступні ділянки. За її допомогою можна легко та швидко переміщувати різні будівельні суміші.

Бадья – проста та надійна в експлуатації. Основними елементами будь-якої такої ємності є спеціальний бункер, шибери, які регулюють рівень надходження суміші, й транспортні петлі, завдяки яким можна здійснювати підйом. Для виготовлення зазвичай використовують високоякісну сталь, товщина якої становить не менше 2,5 мм.

Виділяють два основних різновиди такого устаткування – поворотні та неповоротні (вертикальні) бадьї. Кожна із них використовується для конкретних робіт.

Завантаження поворотної відбувається у горизонтальному положенні, а транспортування – у вертикальному. Така бадья вигідно відрізняється тим, що можна легко фіксувати кут нахилу. Завдяки цьому продуктивність роботи будівельників значно підвищується. Розчин подається більш рівномірно та ціленаправлено.

Неповоротна ємність має більш конічну форму, її бункер не можна нахиляти. Відповідно, розчин заливається в ємність вертикально, а вивантаження здійснюється внизу за допомогою спеціального отвору. Будівельникам складніше виконувати свої роботи, використовуючи неповоротну бадью.

Основну увагу під час вибору якісного бункера для подачі бетону варто звернути на:

— рівень зручності, тобто як його переміщувати, як завантажувати та вивантажувати будівельні розчини. У разі, якщо об’єм розчинів є невеликим, оптимальним варіантом є бадья-туфелька;

— вагу установки;

— цілісність усіх швів;

— розмір бункера, оскільки довго зберігати розчини в таких ємностях не варто. Тому габарити бункера варто вибирати з огляду на специфіку роботи – краще орієнтуватися на потрібний об’єм розчину для одноразового заливання у форму;

— герметичність ємності, яку легко можна перевірити, попросивши працівника залити бадью водою. Ви легко помітите усі недоліки, якщо вони є.

Бункер для подачі бетону можна придбати в компанії «БУДМАШ». У каталозі представлений великий асортимент різноманітного будівельного устаткування, за допомогою якого можна значно полегшити процес будівництва. Приймаємо замовлення з усієї України. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 6 місяців. Чекаємо на Ваші звернення!