Про застосування та виробництво вібраторів, а також де майданчиковий вібратор купити?

Виробництво майданчикових вібраторів набуває стрімкого розвитку в Україні та за її межами. Така популярність пояснюється універсальністю застосовування. Адже віброобладнання широко використовуються в промисловому, цивільному, дорожньому, енергетичному будівництві, а також в машинобудуванні та металургії. Про виробництво та сферу застосування, а також де майданчиковий вібратор купити? Дізнаємось у цій статті.

Вібратор майданчиковий являє собою відцентрований вібраційний механізм, у якому перетворюється електрична енергія у механічні коливання. За допомогою даного обладання здійснюється ущільнення бетонної суміші, що так необхідне для  поліпшення якості та міцності бетонних конструкцій. Для транспортування, вивантаження та просіювання сипучих матеріалів на бункерах, вібропресі, віброрейці, вібростолах, вібротранспортерах, застосовуються саме майданчикові вібратори.

Класифікація вібраторів відбувається за наступними показниками:

- за потужністю: від 0,12 до 4 кВт;

- за частотою коливання : від 1500 до 6000 об/хв.;

- за робочою напругою: 42 В, 220 В, 380 В;

- за масою: від 4 до 325 кг.

Для тривалої експлуатації, варто пам'ятати деякі правила, які забезпечать його тривалу роботу. Насамперед для його роботи варто підготувати спеціальну поверхню - вібростіл. Зазвичай для цього використовують сталевий лист, товщиною 3 мм. При цьому обов'язковим є застосування захисного ковпака що забезпечує безпечну роботу. Важливо ще й пам'ятати про пило- та вологозахист щіток двигуна, що теж впливають на термін дії обладнання. Однак, найголовніше - пам'ятати про загальну безпеку, що поширюється на кожну людина, яка працює з такою будівельною технікою.

Наприклад, на виробництвах хімічної та нафтової промисловості використовують вибухозахищені вібратри, які можуть використовуватись на вібростолах та віброплощадках. Температура повітря при цьому може варіюватись від -45 до 40 градусів.

Дуже важливо купувати якісну та професійну будівельну техніку у перевірених виробників. Адже можна натрапити на підробки, які відрізняються поганою якістю металевих деталей та мають короткий термін експлуатації. Таким перевіреним виробником,  є компанія "Будмаш". Вібратори для майданчиків нашого підприємства, відрізняються високою якістю та відповідають сертифікатам якості. У розпорядженні компанії власний верстатний парк і висококваліфіковані інженерні і конструкторські кадри, а також свій склад оборотних частин і комплектуючих. Наші вібратори широко використовуються у різних сферах промисловості.

Щоб замовити дане обладнання заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером. Наявність власного автотранспорту дозволяє нам здійснювати доставку будівельного устаткування по Києву та Київської області; доставка будівельного обладнання по Україні здійснюється перевізниками та службами доставки на вибір замовника. Пропонуємо найнижчі ціни на будівельне обладнання власного виробництва та вигідні умови співпраці для регіональних партнерів-реалізаторів. Гарної вам покупки!