Як працює розчинонасос СО-50 та чим особливий? 

Жодне будівництво не обходиться без використання розчинонасосів. Адже вони призначені для прийому, просіювання, нанесення й транспортування штукатурного розчину на поверхню, що обробляється. Найчастіше на будівельних майданчиках застосовують розчинонасос СО-50 та розчинонасос СО-49. У даній статті ми детально розглянемо роботу та особливості застосування даної моделі бетононасоса.

Розчинонасоси сімейства СО-50 - це обладнання, що дозволяє перекачувати по горизонталі і по вертикалі відповідно до своїх характеристик різні будівельні розчини, суміші, компоненти при виконанні будівельних, оздоблювальних, бурових робіт.Також вони можуть застосовуватися в інших зовсім непередбачуваних сферах, наприклад, при транспортуванні лікувальних грязей або нечистот на тваринницьких фермах.
Як же працює дане обладнання?
Процес його роботи відбувається наступним чином: кривошипно-шатунний механізм за допомогою поршня створює поперемінно надлишково-негативний тиск в замкнутому просторі робочої камери. Система впускних/випускних клапанів, синхронно працюючи з поршнем, перекачюють матеріал з порожнини робочої камери в компенсатор, який служить накопичувачем і місцем зосередження максимального тиску всієї системи, що дозволяє переміщати матеріал вже по гумовим трубопроводам (шлангам) безпосередньо до місця укладання. Продуктивність і дальність подачі визначається при рухливості розчину 13 см. 
Розчинонасоси необхідно підключати до трифазної електричної мережі змінного струму з напругою 380 В і частотою струму 50 Гц. Дальність подачі розчину і продуктивність розчинонасоса зменшується при зниженні рухливості розчину.

Переваги та технічні характеристики моделі СО-50:
- мають дуже просту конструкцію і надійні в роботі,

- не вимагають високої кваліфікації персоналу;

- висока продуктивність: 6 м3/год.;

- потужність електродвигунів 7, 5 кВт;

- маса : 390 кг.

Детальніше дізнавшись про дане обладнання, виникає необхідність купити якісний розчинонасос. Пропонуємо вам перевіреного виробника - ТОВ"Будмаш". Компанія пропонує широкий асортимент будівельного обладнання, включаючи розчинонасоси моделей СО-50и та СО-49.  Все будівельне обладнання, що випускається нашою компанією розроблено згідно затверджених техумов (ТУ) і сертифіковане в органах УкрСЕПРО. Постійна наявність всіх запчастин і комплектуючих на складі готової продукції нашої компанії - запорука правильного вибору при купівлі обладнання.

 

Щоб придбати розчинонасос, скористайтесь кошиком або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Здійснюємо доставку по всій території України. Пропонуємо найнижчі ціни на будівельне обладнання власного виробництва та вигідні умови співпраці для регіональних партнерів-реалізаторів.