Як обрати бетономішалку?

В вас на думці будувати будинок, лазню чи збудувати ще щось де потрібен бетон? Отже, вам необхідна бетономішалка! В данній статті ми розповімо як купити бетономішалки за вигідною ціною Україна!

Для початку слід визначитися з масштабом майбутніх будівельних робіт, від яких безпосередньо залежить обсяг і продуктивність змішувача. 30 – 100 л для невеликих бетонних робіт, 150 - 300 л для малоповерхового будівництва. При приготуванні сумішей з високим вмістом гравію, щебеню і т. д. необхідно звернути увагу на товщину металу барабана, вона повинна бути збільшена в півтора – два рази в порівнянні із звичайними розчинозмішувачами. Енергоспоживання один з найважливіших пунктів вибору змішувача. Тут існують варіації - починаючи від 300 Вт і вище. Все залежить від продуктивності і обсягу машини. Мобільність. Цей пункт може бути важливий, якщо ремонтні роботи проводяться в поодинці. Модель «візок» дозволить з легкістю перемістити бетономішалку від місця замісу до місця споживання бетонорозчину.

При покупці треба пам'ятати одне просте правило, яке зазвичай не враховують споживачі. Обсяг готової суміші становить дві третини від загального обсягу бетономішалки. Тобто якщо змішувач має об'єм 150 кг, готового цементу приблизно 100 кг. Виробники і продавці трохи завищують показники місткості, тому це правило треба пам'ятати спочатку, вирушаючи за покупкою.

Бетонозмішувач умовно можна розділити на дві частини - змішувальний механізм і ємність. Це стандартна схема і від типу машини вона не залежить. Працює бетономішалка за дуже простим принципом: всі інгредієнти, необхідні для бетонного розчину, що засипається в приймальний резервуар, а потім включаються лопаті, які перемішують вміст ємності протягом декількох хвилин. Час вимішування здебільшого залежить від об’єму і потужності бетономішалки. По закінченню процесу вимішування бетономішалка зупиняється. У підготовлене заздалегідь місце виливається готовий бетон шляхом перекидання ємності.

Якщо бетономішалка працює безперервно протягом 12 і більше годин, то її потужність повинна становити 1000 Вт Якщо тривалість роботи машини менше 12 годин, то достатньою можна вважати потужність 700-800 Вт.

Компанія "Будмаш" пропонує найвигідніші умови для придбання будівельного обладнання. У нас є роздрібні і оптові ціни на будівельне обладнання, а також можливість поставок будівельного обладнання на умовах комісійних договорів та дилерських угод для регіональних партнерів-реалізаторів. Зробити замовлення ви можете на нашій сторінці за активним посиланням!