Трансформатори

 
 
 
 
 
 
 
  • 1
  • 2
 
В цьому розділі представлені трансформатори понижаючі та для прогріву бетону.

Понижаючі трансформатори поділяються на багато типів, в асортименті представлений ТСЗ трансформатор, що є трифазним знижуючим трансформатором потужністю 1,6 кВТ та вище. Цей трансформатор використовують для зниження напруги від трифазної мережі змінного струму в цехах, на СТО чи в промислових приміщеннях.

Трансформатор прогріву бетону в асортименті таких моделей: КТПТО-80, КТПОБ-160, КТП-ОБ-63, КТП 20 та інші. Бетон прогрівається в трансформаторі за рахунок перетворення енергії електрики в теплову енергію в масі бетону. Завдяки цьому бетонну суміш можна прогріти до 100 ° С за різні проміжки часу та різної потужності обладнання. В середньому трансформатори для прогріву бетону можуть прогріти 20-30 кубічних метрів бетону.

Все обладнання робоче, безпечне та потужне. У своємо розпоряджені ми маємо власний верстатний парк, висококваліфіковані інженерні та конструкторські кадри, а також свій склад оборотних запасних частин і комплектуючих. Гарантія на обладнання 6 місяців.
 

Контакти

БУДМАШ. Бункера для бетону, ящики будівельні, крани піонер, крани у вікно. Трос сантехнічний.
(основний офіс)

03115, Україна, Київська, Київ, вул. Уточнюйте, будинок 1
  • +38 (068) 777-29-XX

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Знову в наявності - бункер для подачі бетону!
05 листопада 2019 в 16:27

Бадья або бункер для подачі бетону - це спеціальна ємність, яку використовують для забезпечення подачі будівельних розчинів у найбільш важкодоступні місця та на висоту. Вона є надзвичайно надійною та простою в експлуатац…

 
ТОВ Будмаш – продаж та оренда компресора, бетононасоса та іншого будівельного обладнання: наш офіс тепер за новою адресою! 
25 лютого 2019 в 15:25

До відома наявних та потенційних клієнтів! ТОВ "Будмаш" – компанія, що реалізує та здає в оренду будівельне обладнання (продаж та оренда компресора, бетонононасоса та ін.), здійснює ремонт та техобслуговування обладнання…

 

Прайси

Прайс на 1.07.202016

01.07.2016

Прайс на 1.07.202016 Найвигідніші умови для придбання будівельного обладнання пропонує компанія Будмаш…

 

 

Сайти

Сайт компанії Будмаш - будівельне обладнання

Сайт компанії Будмаш - будівельне обладнання

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create